Shopping Cart

Bizi Arayın: 0 (224) 363 5850

Tüm Türkiye'ye gönderim imkânı

Hakkımızda

ALC Ambalaj işinizi ve sağlığınızı düşünen bir firma olarak kuruldu. "Sağlam kolisiz iş yapılmaz" mottosuyla yola çıktık.

Kurulduğumuzdan beri profesyonelce çalışıyoruz.

Firmamız; Türkiye’deki alışılagelmiş satın alma tedarikçi ilişkisinden farklı bir yol izlemektedir. Öncelikle müşterisinin ihtiyacını anlamak için onları dinler, sonrasında minimum maliyetle onlara ihtiyacı olan ürünleri tedarik eder. Ambalaj sanayisi içerisinde üretici kimliği ve çözüm ortaklarıyla beraber firmaya özel çözümler üreterek müşterisinin işine yarayacak hizmeti sunar.

Sık Sorulan Sorular

Siparişler ve Teslimat

Standart ebatlar/özel ebatlar olmasına göre değişkenlik göstermekle birlikte siparişiniz alınırken teslimat süresini size bildireceğiz.

Bize telefon, mail veya WhatsApp yoluyla değişiklik yapmak istediğinizi bildirmeniz yeterli olacaktır.

Hayır, güveli ödeme gereği kredi kartı bilgileriniz biz dahil kimseye ulaşmıyor. Sanal POS sağlayıcı tarafından 256bit SSL koruma ile 3D Secure ödeme gerçekleştiriyorsunuz.

Teslimat ücretini karşılayabilmemiz için belli bir adetin üzerindeki siparişlerinizde tüm Türkiye’ye ücretsiz teslimat sağlıyoruz.

Sipariş adedinize bağlı olarak ürünlerinizi taşıması, kullanılması ve depolaması en uygun biçimde olacak şekilde gönderim sağlayacağız.

Tüm Türkiyeye ücretsiz teslimat

500₺ ve üzeri alışverişlerde

Kolay iade

14 gün para iade garantisi

Kalite garantisi

Üst sınıf kaliteli ürünler

100% Güvenli Ödeme

Havale / EFT / Kredi Kartı

Üye Ol

E-bültenimize hemen ücretsiz üye ol ve ilk alışverişin için %10 indirimi kaçırma!

© ALC Ambalaj 2020
Tüm hakları saklıdır.